Не треба мені нічого –
аби лиш
по правді жити.
Не треба мені нічого –
спивати б
солодкі миті.
Не треба мені нічого –
відчути б
краплину щастя.
Не треба мені нічого –
стрічати б
весну квітчасту.
Не треба мені нічого –
до отчого б
йти порогу…
Не треба мені нічого –
в душі усе жити б
з Богом.
<br>М_А_Л_Ь_В_А &Валентина Пошкурлат
