-
Як добре, що осінь поступово
Наповнює красою сад і гай,
Дає нам змогу попрощатись з літом,
Щоб не забути його зелені розмай.
Та й недаремно, кольори такі обрала,
Бо мають вони сонячне тепло,
Щоб до холодних днів не болісно звикали,
Щоб легше нам прощатися із сонечком було.
Природа
Бувай, літо!
Автор:
Тетяна Прокоф’єва
Поділитись
