-
Прохаю в Бога , щоб закінчилась війна.
Земля вже вдосталь крові напилася.
Від сліз солона стала вже вода,
Рясна калина горем налилася.Ти відвиди Господь від нас біду,
Бо скільки вже невинних душ погасло.
Якщо з‘єднати свічі та в одну,
Скрізь серед ночі в небі стане ясно.Вже скільки посивіло матерів,
Від горя розірвало серце,
Синів своїх та доньок
схоронив,
Без них на світі все навколо меркне.Хай діти не живуть в страху й пітьмі,
А на обличчях буде радість, а не сльози.
Хай розквітають мов ті квіти навесні,
Майбутнє буде світлим по життю дорозі.На українських золотих полях
Хай виростає хліб ,а не могили.
Ніколи вже не позабути нам
Тих,хто віддав життя за мир своїй країні.Прохаю в Бога , щоб закінчилась війна ,
Настав нарешті час- час Перемоги ,
І від страждань оголена душа
Загоїть рани в мирі та свободі.04.09.2022
Автор: Верховчанка
(Людмила Сун-Дун-Чан)
Воєнні
Прохаю Бога,щоб закінчилась війна
Автор:
Людмила Сун-Дун-Чан
Поділитись
