ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    ***

***

  • Заплакало росою ніжне літо,
    Та відпустив мене сердечний жаль.
    Тримаю у руках я квіти:
    "Образи всі та смуток - прощавай!"
    На вітрі тріпотять листочки клену...
    Проміння засліпило погляд в даль...
    Замружу очі, там трава зелена -
    Проклала мою стежку, як спіраль…
    Гуляю я проспектами по місту,
    Навколо посмішки, улюблена пора...
    Купаюся у морі позитиву!
    Дарую всім енергію тепла…
    Вже звечоріло...небо барвами покрилось,
    Алмазним блиском засвітилася Зоря…
    Я знову на Венеру задивилась,
    Через весь Всесвіт шепочу слова...

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]