-
Букет у житі... синьо-волошковий...
З дитинства я у пам'яті несу.
Так пахне літом у моєму полі,
Дарунок цей до серця притулю!
Буяє липень: травами, вітрами...
Свобода лине через всі лани...
Та в серці йойкіт - вколола пам'ять,
Чомусь тужливо стало на душі...
Ох, вітри буйні, вісники з дитинства...
Ви пронесіть мене на крилах в край…
Я там кружляла танок із листям,
Поміж дерев співала, то був Рай!..
Пофантазую та пригадаю,
Всі мрії щирі, що цвіли, як цвіт…
Хоча зима…нехай гуляє,
Подякую дитинству за політ…
Новинки
***
Автор:
Надія Холод (ND)
Поділитись
