ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    ***

***

  • Хіба солодке це життя,
    Якщо кохання в нім відсутнє!?
    Якщо на серці пустота
    І затуманене майбутнє…
    І як вагони мчать в депо -
    Минають сірі будні…
    В душі давно все відлягло:
    Помірно, тихо, нудно…
    Делікатес, що на столі -
    Давно він вже приївся.
    І кожний день одне в житті…
    Той серіал скінчився...
    Він так втомився підглядати,
    Гортати сторінки фейсбуку.
    Кохання хоче відшукати,
    Насмілитись, прогнати муку.
    На небі світиться Зоря…
    Із сумом задивився,
    Смартфон стискає,- де вона?
    Вмить спомин відновився…

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]