-
Я знову сумую без тебе...
Поволі минає мій час...
І спомин на серці, і в небо -
Летить в далечінь вільний птах…
Вже згасла надія...й розлука -
Пробуджує стук каяття...
Вже втрата довіри - зневіра...
Забути колишнє життя…
Та все-таки струни ще грають,
Звучать мелодійно в красі…
Пропали всі нотки печалі
І зникнув весь сум на душі!
Новинки
***
Автор:
Надія Холод (ND)
Поділитись
