Скажи, за що тебе любити?
За одинокі темні ночі,
Манеру вічно не дзвонити?
Чи за обійми неохочі?
Скажи, за що тебе любити?
Мабуть, байдужість або строгість,
Уміння правду говорити,
А може, ще за твою совість?
Скажи, за що ще полюбити ?
За довге і нудне мовчання,
Або безглузді сподівання?
Мабуть, нема за що любити…
І варто б було все забути.
Та як печаль цю загубити?
Ніяк не можу я збагнути…<br>Дишлюк Ярослава
Новинки
Скажи,за що тебе любити?
Автор:
Дишлюк Ярослава
Поділитись
