ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Скажу тихенько

Скажу тихенько

Коли на дворі дощ і смуток давить серце,
Безлюдно на алеї і я сиджу один.
Проміння ліхтарів від холоду зігріють
І лампа за вікном покличе мене в дім.

Для мене зробиш чаю із чебрецем і медом.
У очі зазирнеш і скажеш: ,,Ну, прівіт!
Як довго, довго я тебе чекала.
І охолонув на плиті обід."

А я візьму, твої зігрію руки.
Їх поцілую майже сто разів.
Скажу тихенько, як тебе люблю я.
Ти мій причал серед високих берегів.

До тебе, мамо, можу я приходить,
Коли на серці туга і печаль.
Завжди мене ти радо зустрічаєш.
Та рідко я буваю тут, нажаль.<br>Шпак Тетяна

Автор: 

Шпак Тетяна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]