ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Чому ?

Чому ?

чому
я знову вірю у світання
отих воскреслих у мені надій
не забуваю . Марне намагання
закреслити минулий хід подій
за що
розтерзана душа голосить
а серце знов ошукане в ніщо
за що
до мене знов приходить осінь
коли ще літо ясне не пішло
чому
я не здолаю небуденність
хоча бажання все ще тут , в мені
чому
я замість сили маю неміч
а замість зірки – нічку несвяту
коли ж
ці муки муками не будуть
а лиш безцінним даром талану
коли ж зірву я маску велелюдну
коли ж
надію свою покажу
2006 рік.<br>Лана Краска

Автор: 

Лана Краска

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]