Я чекала.
Чекала що повернеться
Та й скаже: "не можу"
"не можу без тебе, та й досі кохаю".
Невже, то багато є слів що він міг би сказати?
Сказати що й досі чекає.
Може то чекає поки сама обізвуся
Чи хоть напишу я: "привіт"
Та мовчить.
Мовчить я це знаю, можливо і сам би хотів написати та досі не знає що ж то сказати?
Я знаю що вже не зателефонує,
Тому й телефон ніколи не вимикаю.
Пролітали вже й тижні, чи то місяці, та він все мовчав…
Та все-таки знає, як зателефонує – я обізвуся !
Я скажу: "привіт" !
Та він все мовчав.
Мовчав поки я чекала…<br>Левковець Вікторія
Новинки
Я чекала
Автор:
Левковець Вікторія
Поділитись
