-
Хочу
під дощ...
Хочу
під зливу.
Хочу
сховатись
під тітчину
сливу
Бігти
крізь хлющ
за город
на гальорку
Їсти
з гілок
італійську угорку.
Там
з - поміж пальців
у срібні струмки
влучно метати
слизькі кісточки.
Не в акурат -
лише так,
щоб не дуже,
ноги побовтати
в теплій калюжі.
Узвару напитись,
хопить по ватрушці.
З тобою разом
на широкій подушці
заснути,
Моє Дитинство.
Лірика
***
Автор:
Дмитро Атасов (Урус)
Поділитись
