ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Я чомусь замерзла в кінці літа…

Я чомусь замерзла в кінці літа…

Я чомусь замерзла в кінці літа…
Палить сонце і щебече птах,
Я ж сиджу, як ковдрою сповита
В думах – наче в морозних снігах.

Просто прочитала – не вернувся…
Просто в Україні йде війна.
Просто світ мені перевернувся.
Я завмерла… змерзла… бо сама.

Бо до рідних лету дуже довго,
Вітер в другий бік все якось дме.
Я сюди летіла ненадовго, –
Вийшло, що й життя тут промайне.

Все б нічого – телефон і скайпи –
Шанси є почути голоси,
А мені би просто обійняти!
Притулитись, а нема куди.

Я тому і мерзну серед літа,
Я тому і рвуся як з сильця,
Хоч старе гніздечко і розбите, –
Там залишилась душа моя.

Маю ж наче мир і спокій, вдіта,
Є гніздо, зерно є і вода.
Тільки мерзну я посеред літа
Як підбитий перелітний птах.

31, Серпень, 2022, Індія
©
#MarynaAkram
#МаринаАкрам <br>Марина Акрам

Автор: 

Марина Акрам

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]