Живем і мрієм,
Мрієм й вмираєм..
І кожен раз одне і теж.
Спочатку школа,універ,
Робота потім й пенсія.
Життя пройшло ,
" І що тепер? "
Тепер чекаєм смерті.<br>Тетяна С.
Новинки
Живем і мрієм
Автор:
Тетяна С.
Поділитись
