***
<p class="wp-block-paragraph">Ніхто вже не боїться вас – проходить:</p>
<p class="wp-block-paragraph">Ні атомних істерик, ні погроз…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Не усвідомили ви істину – так шкода,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Розплату ждіть, всі підете під знос!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Зі свистом куль обвалиться система,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Прийде початок вашого кінця,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Залишиться одна дилема:</p>
<p class="wp-block-paragraph">"Та як же так, за що, біда!"</p>
<p class="wp-block-paragraph">Свинячі виски у кремлі лунають…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Хай істерія атомна ричить,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Та путінський терор нас злякає,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Бо маємо Небесний щит!</p>
<p class="wp-block-paragraph">І хоч хвилюється уся Європа:</p>
<p class="wp-block-paragraph">Від агресивних, атомних погроз -</p>
<p class="wp-block-paragraph">Це лиш слова, як та полова,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Не боїмося – підете під знос!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Не страшно, бо кінець відомий,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Довірили ми Господу себе!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Запам'ятай Росіє – наша перемога!</p>
<p class="wp-block-paragraph">Архангел Михаїл нас проведе!</p>
