***
<p class="wp-block-paragraph">Просто люди лягли, задрімали…</p>
<p class="wp-block-paragraph">А на ранок вже більше не встали.</p>
<p class="wp-block-paragraph">"Де ми є, хто ми є!?",- запитали,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Просто люди у сні спочивали.</p>
<p class="wp-block-paragraph">Налетіло смертельне вогнИще,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Обірвалось життя…вітер свище…</p>
<p class="wp-block-paragraph">"Де ми є, хто ми є!?",- ще не взнали,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Наче тіні по зламках кружляли.</p>
<p class="wp-block-paragraph">Все горить у пожежі, клекоче…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Серед темної, чорної ночі…</p>
<p class="wp-block-paragraph">Їхні душі на все це дивились,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Над руїнами в Небо звітрились.</p>
<p class="wp-block-paragraph">Як пташки в вишину полетіли,</p>
<p class="wp-block-paragraph">У Небесного Батька молили:</p>
<p class="wp-block-paragraph">"Де ми є, хто ми є!?",- поклонились,</p>
<p class="wp-block-paragraph">Разом з душами предків зустрілись.</p>
