ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Лірика    ***

***

<p class="wp-block-paragraph">Просто люди лягли, задрімали…</p> <p class="wp-block-paragraph">А на ранок вже більше не встали.</p> <p class="wp-block-paragraph">"Де ми є, хто ми є!?",- запитали,</p> <p class="wp-block-paragraph">Просто люди у сні спочивали.</p> <p class="wp-block-paragraph">Налетіло смертельне вогнИще,</p> <p class="wp-block-paragraph">Обірвалось життя…вітер свище…</p> <p class="wp-block-paragraph">"Де ми є, хто ми є!?",- ще не взнали,</p> <p class="wp-block-paragraph">Наче тіні по зламках кружляли.</p> <p class="wp-block-paragraph">Все горить у пожежі, клекоче…</p> <p class="wp-block-paragraph">Серед темної, чорної ночі…</p> <p class="wp-block-paragraph">Їхні душі на все це дивились,</p> <p class="wp-block-paragraph">Над руїнами в Небо звітрились.</p> <p class="wp-block-paragraph">Як пташки в вишину полетіли,</p> <p class="wp-block-paragraph">У Небесного Батька молили:</p> <p class="wp-block-paragraph">"Де ми є, хто ми є!?",- поклонились,</p> <p class="wp-block-paragraph">Разом з душами предків зустрілись.</p>
Автор: 

Надія Холод (ND)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]