ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Я думала

Я думала

Я думала Світ цей добріший,
Де люди живуть наймиліші…
Я думала Світ цей казковий,
А Всесвіт такий загадковий…
Тобі посміхаються зорі…
І душі такі всі прозорі…
Знов двері в нове відкриваю!
Так серце тріпоче, співає…
Та, біль… підкрадеться, наступить,
Сльоза запече, горло здушить,
Безвихідь і сум відчуваю,
Та розпачі знову минають!
Хоч люди не зовсім хороші
Й кругом верховодять гроші…
Але я вкотре шукаю,
Світло навколо вмикаю!
І знову цей Світ феєричний,
І люди живуть тут незвичні!
ND❤️
<br>Надія Холод (ND)

Автор: 

Надія Холод (ND)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]