Боже мій,
Навчи мене любити,
Навчи не відпускати,
Дай сили пережити
Дай терпіння щоб чекати
Я з гвинтівкою в вікні
Я не мов в страшному сні
Я знаю скоро буде знов,
Буде те чого нам не минути
І наших предків закіпає кров
Все оживає,оживає все забуте,
Боже мій,дай пережити
Дай мені не бачити червону кров
Я буду мовчки говорити
Це буде більше всіх промов.
Якщо в цю тиху ніч
Буде знов палати небо,
Не буде більше протиріч
Сусідів нам таких не треба
Якщо я буду помирати
В укопах рідної землі
Я буду кігтями писати
Якіж ці суки москалі
Якщо буде' йти дощ із градом
Весь град собі я заберу
Цей вірш, написаний солдатом,
Строковиком з ДПСУ.
<br>Михайло

Надіюсь хочаб хтось цей вірш прочитав,і зрозумів кожне слово яке було написане,я вам ,дякую,цей вірш був написаний в 2022 році,і я пишу цей коментарі в 2026 році,і надіюсь що зі всіма хто прочитав цей вірш,все добре,СЛАВА УКРАЇНІ !!!