Моя муза, це сум
І вона не гарна
Не така як в книжках
Не така як на устах
Вона боляче мовить
Боляче б'є
Знесилює душу
Та серце моє
Позбутися не хочу
Я звикла уже
До цієї музи
Що вбиває мене
Із нею прекрасні
Виходять вірші
Але не довго ми будемо
Разом на листі<br>Арія
