ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Останнє літо

Останнє літо

Це літо буду пам’ятати вічно,
Ніколи не забуду його сліз,
Як ми прощались на лінійці вміло,
Не розуміючи,що це вже навіки.

Ми розійдемось,бо така у нас всіх доля,
Лінійка,випуск,атестат,медаль.
І вже останній вальс танцюєм вміло
Здавалось ніби вчора танцювали його раз.

Останній вечір ми проводим разом,
А на світанку розлетілись хто куди.
Вже універ,робота,повноліття,
Навіть не помітиш,як пройшли роки.

І в пам‘яті лише останнє літо,
І догадки куди ж вони пішли
Надіюсь ми зустрінемось за пару років,
Й поринемо всі разом у віки<br>Когут Анна

Автор: 

Когут Анна

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]