ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Колесо

Колесо

Чому я пишу про пробудження ти спитаєш,
А я у відповідь скажу,
Мені набридло крутитись в колесі,
Чвари, Війни, Голод, Смерть.
Що з за колесо таке,
Іде важіль з написом стоп.

Колесо це тільки біди принести готове,
Де ж в його вічному крутінні,
Світло те про яке всі так говорять красиво.

А я сказати хочу воно в мені, в тобі воно,
Но бачити ми впритул не хочемо,
А воно ближче чим всі думають,
Тільки над собою владу взяти й воно вже тут.

Владу над собою взяти та іти,
Іти й назад не повертати,
Очі на правду в сьому світі відкрити,
І там в кінці шляху важіль потаємний з написом "Стоп".

Автор: Васс<br>Дмитро Васс

Автор: 

Дмитро Васс

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]