Таємне "Я" таке прекрасне,
Для кожного воно своє.
Воно яскраве, щире, ясне,
Або страшне, а хочеш зле.
А може бути підлим чи щасливим.
І ось до перехрестя ми дійшли…
Який же "Я" на справді? Милий?
Або підступний, може щирий?
У кожного питаннячко своє 🌈🌈🌈💛💙<br>Юлія Копитько
Новинки
Я
Автор:
Юлія Копитько
Поділитись
