ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Кохання    Депресія

Депресія

  • З Депресії вийти було не складно, реально.
    Старався між нами робити романи, старався зірки з всіх небес позбирати..
    а в відповідь лиш я почув - 'А ну хватить...'
    Знала б ти, скільки білі зробила, хех.. а я тобі в відповідь на колінах з хлібом та сіллю
    Чому такий добрий спитала разок? Тому що я знаю, що таке запасний чувачок.
    А знала б ти скільки ночів ревів я.., так що мої подушки блять в калюжах залились..
    Ми вже не спілкуємся третій деньок, скучаю чи я? Ні.. Лан, бувало разок..
    Згадавши всі наші круті вечорки, блін, реально хороші були часи..
    Останнє що хочу тобі я сказати, дякую за все, прощавай любий кате.

Автор: Vozik Rev
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]