ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Кохання    Осіння депресія

Осіння депресія

  • Знову осіння депресія взяла, що в ній такого, а я відповім, тільтова погода.
    Я сижу та сумую, обідно до болі, доволі, хотів доброти.., чиєїсь любові.
    Ну ладно, я впораюсь , надіюся знову, але буде боляче, буде холодно, іноді кльово..
    Але я є дорослий, я встану на ноги, проти депресії вийду на поле.
    Ні не футбольне, на яке з дитинства хотів.. А там де змагаються сотні лицарів.
    Я буду стояти до самої смерті, поки мене не зламають до останньої грамму іннерції.

Автор: Vozik Rev
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]