-
Заміну знайшов? Вибачаюсь.., але я що балабол?
Ну блін, ну серйозно ви що.. Замінити людину іншою, щоб почувати себе як жучок?
Бути в безпеці, та бути крутим, ні я лише хотів відчувати себе не більш чим простим.
Я готовий для людей на край світу піти, а вони що?.. - "чувак ти знову тугий.."
Про неї я більше слова не скажу, но блін, якщо честно, доволі є важко.
Кохання
Замііна
Автор:
Vozik Rev
Поділитись
