Балкон театру реалізму
Застиг в очікуванні драми.
В брудну епоху нігілізму
Лишилось світле поміж нами?
Пробігли титри, ждуть овацій,
Король і шут змішали ролі,
Масштабну зміну декорацій
Продали всім як виграш долі.
Ви не останні, та й не перші…
Стволи на стіл, забудьте карти!
Одні потуги, жодних звершень –
Наразі кращих ми не варті<br>Ігор Білецький
