ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Власні кайдани

Власні кайдани

Ось лежиш ти у темній кімнаті
З болем на серці, втомлена…
Скільки ще будуть вирвані ранами,
Куточки душі твої втомлені?

Ось лежиш ти у темній кімнаті,
Серед ночі вмиваючись сльозами…
Якби можна було закричати —
То почули б далеко за горами.

Ти лежиш у темній кімнаті,
Стискаючи горло пальцями…
Якби ж можна було не мовчати ?
То ця тиша не стала б кайданами…

І у тиші холодної ночі
Ти лишаєшся з власними шрамами
Та ніхто не почує ніколи.
Як ти тонеш у власному болі .<br>Svitlana

Автор: 

Svitlana

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]