ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Війна

Війна

Війна іде – страждають діти,
А так хочеться
В мирному світі жити.

Хочеться жити та не тужити,
Хочеться хоча б ще трішки пожити.

Війну пережити, побачити світ
І далеко відправитись в політ,
Де синє море, зелений цвіт,
Де земля переповнена знайомих слів,
Де все таке рідне та й милозвучне,
Де слова звучать так співуче.

Жити в війні – це так важко,
Особливо коли вже всі кажуть:
«Ми не зможемо…
Тяжко, тяжко».

Знаю що тяжко,
Але ми зможемо,
Тому що неодмінно переможемо.
<br>Евеліна Монюк

Автор: 

Евеліна Монюк

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]