Дивлюсь… І наче млію від краси:
Світанку світла – променів іскристих…
Вбираю зором цю казкову мить —
Вдихаю свіжість з вод – колись пречистих…
.
Колись…Колись… А зараз що?! —
Спотворюють природні краєвиди!
Антропогене підсунули нам "зло",
І змушують його за: "це" любити…<br>Maks DrevoSad
Новинки
Дивлюсь…
Автор:
Maks DrevoSad
Поділитись
