Якщо твердити собі не вмію
Нічого не доб'єшся
Важливо лише те-
Хочеш ти чогось чи ні!
Продумай всі деталі і дій!!!
Вірь в Бога вічного і дій!!!
Коли зібрався з силами- дій!!!
Нікого не бійся, відступати не смій!!!
Не смій покидати, ще й не спробував
Думай, віруй та впевнено дій.
Не слухай тих, хто каже «не в силу»,
Твій дух сильніший за тисячі стін.
Бо кожен твій крок — це молитва у ділі,
І кожен твій шлях освятив небокрай.
Лиш серце відважне досягне до цілі,
Тож сумніви геть і надію тримай!
Відкрий свої крила, не бійся літати,
Життя — це вогонь, що горить у руках.
Ти зможеш і вистояти, і перемагати,
Бо істина в діях, а не у словах!
