Люблю моменти самоти —
Ловити в собі безсловесну тишу..
Для себе,тихо, без юрби,
Без галасу, свобідно, без тривоги —
Розплутувати сплутані думки,
Що сплелися як вусики в гороху..
І формувати з них нові рядки,
Що проростуть..Колись..Після негоди..
23,04,2026<br>Maks DrevoSad
