Ліквідатори — ви справжні герої,
Ваш подвиг пам’ятаємо ми.
Коли палав реактор у Чорнобилі,
Тоді нас врятували — ви.
Шануємо пам’ять усіх,
Хто на реактор мішки скидав,
Усіх, хто пожежу гасив,
Та саркофаг будував.
За вашу важку й небезпечну працю,
За порятунок нашої Землі,
За проведену ліквідацію,
Щиро дякуємо ми!<br>Артем Сажнєв
