Меленьке серденько розбите на друзки..
Якийсь "варвар" його розірвав..
Сміючись з людської скорботи –
Нову жертву собі він обирав..
Та не довго буде він сміятись-
Скоро світло розчинить пітьму!
І в любові будемо купатись-
Зустрічати тепленьку весну!<br>Maks DrevoSad
