Місто, якого нема,
Тільки ім’я на карті.
Пострілу слід і пітьма,
Місячний кратер на старті.
Тіні ніде не знайти,
Все тут лежить у руїнах.
Голі стирчать стовбури,
Вітер їх мине невпинно.
Вулиць стрічки — врізнобіч,
Друзки колишніх названь.
Який тепер з них запит,
Де пустка замість знань?
Всюду лиш дим і пил,
Всюду лиш попіл і стогони.
Хіба ж він у Бога просив
Влаштувати собі похорони?
Місто було — і забулось,
Чорне трапилось диво.
Цей фокус пітьми і зла
Я не забуду, прикро.
Місто лишилось на карті,
В душах зоставило слід.
В хмільному війни азарті
Людям там місця ніт.
04.05.26.
Воєнні
Місто, якого нема
Автор:
Віктор Сєргєєв
Поділитись
