Я з синами пішов гуляти
Старший син зміг нагадати
Який прекрасний цей світ.
Тату! – поглянь- як багато кульбаб!
А Ось сина очі вподобали сині квіти:
-Що це тато? Як вони звуться?..
-Вероніка єгипетська, бачиш, синку, цвіте?
Сфоткай на пам'ять!
Як їх тут багато!
Чому тут вони ростуть?..
Весна прийшла
Вишня зацвіла
Свій аромат залишила
Такий солодкий
Пряний, чарівний
Який ні з чим не сплутаєш.
Знову і знову Бога згадуєш
Йому Хвалу і Славу співаєш
Бо Він створив все так,
Що навіть аромат вишні
Ти ні з чим іншим не сплутаєш!
Аромат кульбаб
Сонячне тепло, яке зігріває
Ліпше за штучний обігрів
Навіть у людей настрій ожив!
Квіти та трави швидше
Проростати та квітнути стали
Пташки щебечуть без кінця.
Завжди і всюди ми бачимо
Розуміємо, та дякуємо
За те, що вся Земля
Нагадує про велич Творця.<br>Іван Геннадійович Юрченко
