чи варто боротись із втраченим часом?
чи варто забути не вдалі роки?
чи той хто шукав у майбутньому стрази,
у теперішньому млісно рахує рядки?
ми багаті тоді коли час – це не розкіш,
а чи вільні ми тут від нав'язливих дум?
тут для нас усе просто безпечне,
тут не має зловісних порук.
чи минуле – це ржавий цвях долі,
а майбутнє повітряний змій?
та чи варто губитьсь в дорозі,
коли шлях не спокійний прибій.
думи мої – це безкраї пороми,
а мій страх це розгублений птах,
я не хочу боятись пригоди та
не хочу губитись в думках.
я чекаю себе у майбутнім,
я шукаю себе у роках,
я безмежно, нестерпно боюся
загубитись у власних страхах!<br>Інна Торак
Новинки
чи варто….
Автор:
Інна Торак
Поділитись
