Скажіть, яка у вас мрія?
Мрія? Повернутись до дому,
І вбити хоч одного москаля.
Ні, не так.
Спершу вбити москаля,
А потім повернутись до дому.
***
І щоб Країна цвіла,
І щоб щасливі стали люди,
І щоб любов у серця прийшла,
А розум холодним лишався усюди.
І щоб на душі ставало тепло,
Від заграви, що палає в росії,
Хай вернеться ім все те зло,
Що роками по світу сіють.
Я просто щастя хочу для нас,
І невеликого, і без краю.
Щоб батько у цей тривожний час
Не хвилювався: « Як діти? Не знаю…?
Я ж небагато в житті прошу —
Лише мирного неба для тебе й для себе,
Я цю мрію в душі так давно ношу,
І кличу усіх під це чисте небо.
28.02.2026 Війна
