Я думала кохання не існує,
Я думала знімають лиш в кіно.
І в п’єсі про Ромео і Джульєту
кохання описане Шекспіром лиш жило!
Я думала ніколи не повірю
Я думала….Не думала, мабуть
що подивившись у твої я очі темні
довіку вже не зможу їх забуть.<br>Людмила
Новинки
Я думала кохання не існує
Автор:
Людмила
Поділитись
