ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    •••Агонія…

•••Агонія…

Якби я міг …

Те в середині змалювати

Я б сказав..

Там птах розбився об темну гору

Розбився в кров, та не загинув

У попіл сивий, втонули крила

А серце вірить в небо та вітрила

Зіницями по звичці літа

У сірому над головою з металу тлі

Очі розгублені блукають птаха

На німо прокричавши мрію

Скинь з себе того светра

Котрим осиний висить рій.

Сказав би, як дусить горло ком

Емоцій минулих мільйон

Впав ніби у колодязь

Вода по горло, дусить ком

Хвиля ні звідки прийшла, накрила

Птах впаде якщо без вітру крила.

Тобою б прокинувся самотній сон

Якби на берег сонця

Без душий викинувся мертвий сом

Сам вени свої порубав

Якби він міг, все б розказав…!

19:11:22:03:30<br>Lvivskiy≈Andriy

Автор: 

Lvivskiy≈Andriy

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]