-
Адреналіну з малку було мені мало..
Хотілось того.. чого життя не позволяло.
З кожним днем, хотів чогось нового
Стати сильнішим та їздити більш по крутому.Робити дріфт, вставать на заднє..
Стоячи ганять по трасі.
Набрати швидкість близько п'ятдесят..
Але це в мріях залишилось в дитят.Хотілось би ганяти по дурному.
Мислячи.. але не по закону.
Обганяти всіх та всьо вот так
Але це велік, пам'ятай.. дурак.
Про життя
Адреналін
Автор:
Vozik Rev
Поділитись
