ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    алея героїв

алея героїв

Алея Героїв – це місце для слави,
А ще для жалоби й журби!..
Хтось квіти поставить,спитає"як справи?",
А хтось-все тримає в собі.

Які ж вони гарні! Які ж вони вічні!
Як жити без них нам тепер?!..
В пошані схилились дерева сторічні,
І знов аплодує їм сквер.

Пишаємось ними. І плачем за ними.
Що можем для них ми зробить?
Зібратися з духом і силами всіми,
Цю кляту орду зупинить!

Ще можем ту жінку у чорній хустині
Без слів обійняти на мить…
У кожному місті по всій Україні
Алея Героїв болить…

Ми дякуєм вам, Герої, постійно
За те, що Вкраїна стоїть.<br>Олена Каліман

Автор: 

Олена Каліман

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]