Я закриваю свій старий альбом,
Бо я пройшла вже «одну третю» долі.
Нема жалю, печалі і любові,
Я закриваю свій старий альбом.
Прости, я покладу тебе у шафу,
Найближчим часом-зайнята, пробач.
Ні, не шкодую, Бог лиш бачить,
Що мені коштували – рівно 35!!!!!
Це вдих і видих, вже ковток гіркої-
Ні, не пече. Вже пʼю солодкий мед.
Пиши листи, я завтра прочитаю,
І покладу у шафу…. літ на 25.
Люблю, цілую… не чекай привіти,
Ці спогади, як золото продам.<br>Avvroraa
Новинки
Альбом
Автор:
Avvroraa
Поділитись
