ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    А ось і перший сніг,але…

А ось і перший сніг,але…

А ось і перший сніг,
Накрив всі згарища
країни.
На мить забути про війну
він зміг,
І нарядив усі долини.
Пухнастим ворсом
засипа,
Дає можливість
милуватись,
Але ж колюча сивина,
Війна не може забуватись
Так мило падає на
землю,
Цілує все твоє обличчя,
А вітер рве на річці
греблю,
Нагадує сирени звуків
звичних.
Хоч і красиво,але сумно,
Нема в душі отих
іскринок.
Тривожність стійка і
похмурно,
Слідів синів не має
до домівок.
А сніг летить,летить,
гойдає,
Думки одні лиш в голові:
Війна не має кольорів,
лиш знає,
Червоний-кров,а чорний-
у журбі.<br>Тетяна Лазарєва

Автор: 

Тетяна Лазарєва

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]