А серце мами гірко плаче,
Схиливши голову додолу.
Тебе, мій сину, не побачу,
Поки не вернуся додому.
В небесний край, де чудне світло,
Всіх нас спокоєм огортає,
Куди піднімуся я з вітром
Туди, де смутку вже немає.
Де стихнуть болі і тривоги,
Де міць журби покине душу,
Завжди там радісні дороги,
Тебе зустріти там я мушу.
І коли там мене зустрінеш,
Тебе пригорну до серденька.
Ти найрідніший мій синочок,
Згадаю, як ти був маленький.
Там ангели в небеснім краю
Будуть за всім спостерігати,
Будемо разом ми радіти
І щиро Бога вихваляти.
<br>Любов Колодій
Новинки
А серце мами гірко плаче
Автор:
Любов Колодій
Поділитись
