ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    А серце мами гірко плаче

А серце мами гірко плаче

А серце мами гірко плаче,
Схиливши голову додолу.
Тебе, мій сину, не побачу,
Поки не вернуся додому.
В небесний край, де чудне світло,
Всіх нас спокоєм огортає,
Куди піднімуся я з вітром
Туди, де смутку вже немає.
Де стихнуть болі і тривоги,
Де міць журби покине душу,
Завжди там радісні дороги,
Тебе зустріти там я мушу.
І коли там мене зустрінеш,
Тебе пригорну до серденька.
Ти найрідніший мій синочок,
Згадаю, як ти був маленький.
Там ангели в небеснім краю
Будуть за всім спостерігати,
Будемо разом ми радіти
І щиро Бога вихваляти.
<br>Любов Колодій

Автор: 

Любов Колодій

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]