А ти гарнушка золотая,тебе ногами обійму,бо ти від края і до края тебе я точно не пойму.прийди попросиш вже бабусю і ми з тобою потрещим,а поки що мабуть я мусю заправлятися з компагабсбургом твоїм приходь на каву я налию,якщо не вихлещу все сам,ти скажеш дякую Андрію і я концерт тобі віддам.тривожна гарна нушка,не будь вже клава щоб старіть,піду налию тобі кружку і пісня знову зазвучить.ти пошукай тих чупакабрів десь за кордоном будь ласка,бо я куплю тобі ще швабру щоби проходила тоска.<br>Андрій пастух
Новинки
А ти гарнушка золотая
Автор:
Андрій пастух
Поділитись
