А що таке кохання-це слова?
Як справа,добрий ранок,як спала?
Як день минув,та що цікавого було?
Так показати ,що тобі не все одно?!
А може те кохання,про діла?
Де гарний настрій створить "мілота"?
Де хмари розгоняє добрий жарт?!
І де повага безсумнівний факт?!
А може те кохання про тепло?
Де спілкування йде нестримано,легко?!
Де не рахують кількість слів?
Емоціі відкриті,наче поле нів?!<br>Рада Жизни
