ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    а я його любила..

а я його любила..

а я його люблю, а він мене нажаль вже ні
як важко розлюбить того
хто не любив тебе, як міг
він не любив мене ніколи
він завжди говорив "люблю"
але не те люблю від нього
мені було потрібне.
не те "люблю" він говорив
яке би мав сказати
він не любив мене тоді
коли було погано
він не підтримував мене
коли я так хотіла,
почути ті слова його
які мені потрібні.
а я люблю його
а він мене вже ні
ось як легко ми з тобою
залишились на самоті

<br>Софія

Автор: 

Софія

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]