ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    А я шукала Бога на Землі

А я шукала Бога на Землі

А я шукала Бога на Землі,
Бо так хотілося його тепло відчути,
Хотілося з Ним поряд бути;
Та бачила лиш тінь у сні.

І я гукала Його в заростях лісів,
Коли знаходилася у всесвітній тиші…
Хотіла зняти з себе морок ніші,
Блукала посеред ланів…

Бо щось не так було зі мною, щось не те.
І ніби всього вдосталь…вистачає…
Але душа кричить, благає!
І світ довкола проєктує не таке.

В церквАх шукала, у монастирях…
Читала книжки свідків від Єгови.
В знаннях Ведичних я вивчала слово.
Мої думки крутились у вітрах…

А Він зі мною був, у серці жив!
Чекав, щоб Його іскра запалала,
Щоби блудити я нарешті перестала!
Навіки імпульс Світла окрилив!
ND💗<br>Надія Холод (ND)

Автор: 

Надія Холод (ND)

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]