Вулик може здатись недоречним,
дивно-заперечним,
гучним і наповненим життям,
та ти знай, що там, у бджіл,
права більше, ніж у нас – поки живі,
але правом їм не дано скористатись,
а ти можеш боротися й пручатись!
Ти помреш, та інші будуть жити!
Ти героєм станеш, інші будуть гнити!
Тож порівняння це є недоречне,
та не прийму я ці заперечення.
Хай "вуликом" буде твоє життя!<br>Просто людина
Новинки
Бджолине життя
Автор:
Просто людина
Поділитись
