ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    Без мами самотньо…

Без мами самотньо…

  • Без мами самотньо...

    Мамо, мила, нас не зустрічаєш, чому?
    Вже зацвіли абрикоси і вишеньки в саду,
    Милуються ранні тюльпани і нарциси,
    Різнобарвні фіалочки - прекрасні актриси.

    Цвіте черемшина, біленька і пишна,
    Ніби в маминій сукні - святковій й розкішній,
    Біля двору берізка розпустила сережки,
    Повиходили лілії вздовж тоненької стежки.

    Під парканом барвінок килимком встелився,
    Своїми синенькими квіточками
    хвалився,
    Під маминим горіхом сядемо спочити,
    Пташечки почали дзвінко голосити.

    Мабуть передають від мами привіт,
    Відчуваємо обійми горіхових віт,
    Твій син, доні, внучата і правнучата,
    Сумують, пам'ятають, в сльозах наші очата.

    Мамине день народження вже не свято сьогодні,
    Запалимо свічу, посидимо біля фото,
    Згадаємо рідненьку, у душі скорбота,
    Без мами й бабусі тепер так самотньо...

    19.04.2023.  Simple Infinity
    (С.М. Онисенко)

    Присвячую вірш наші мамі Ніні. "Твій вічний сон - наш вічний сум..."

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]